Size bir telefon kadar yakınız
0 216 310 77 78

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

 

 

Uğur Döviz olarak bizler 23/12/1992 Yılında halen faaliyetlerini devam ettirmekte olduğumuz Sultantepe Mah. Selmanipark Cad. No:19/E Üsküdar / İSTANBUL adresinde siz degerli misafirlerine hizmet sunmaya başlamıştır. 25 yılın üzerinde faaliyet gösterebilmenin başarısı güven dürüstlük üzerine kurulmuştur.

Hızlı Sonuç İçin Uğur Döviz 

Döviz, resmi olarak ülkemizin para birimi olmayıp yabancı ülkelerin para biriminin ülkemizdeki türünü ifade eden bir birimdir. Örneğin; Amerikan Doları, İsviçre Frangı, Japon Yeni, Arabistan Riyali ya da İsveç Kronu gibi farklı para birimleri ülkemizde döviz olarak ifade edilmektedir. Uzun yıllardan bu yana ülkemizde en çok kullanılan döviz türlerinden biri Dolar olurken, diğer tür ise Avrupa para birimi olarak kullanılan Euro olmaktadır. Bu döviz birimlerinin hızlı bir şekilde Türk Lirası’na çevrilmesi işini yapan büromuz, Üsküdar döviz büroları arasında en hızlı şekilde sonuç alabileceğiniz ve en doğru kur ile çevrim yapan işletmeyi oluşturmaktadır.

İlçe genelinde hizmet veren Üsküdar Uğur döviz, Döviz büroları arasında onlarca farklı döviz türünde direkt olarak Türk Lirası’na çevirme yapan büromuz, 1992 yılında başladığı faaliyetlerini günümüze kadar devam ettirmiştir ve değerli müşterilerimize nitelikli bir hizmet sunmayı hedef belirlenmiştir. 25 yılın üzerinde gösterdiğimiz bu faaliyetler sırasında her zaman dürüstlüğü, başarıyı ve güveni ana kriterler olarak alan firmamız, bu sayede öncelikli tercihlerden birini sağlamıştır. Döviz alım satımı işlemleri için Türk Lirası ile birlikte Dolar, Euro, İngiliz Sterlini, Suudi Arabistan Riyali ve İsviçre Frangı gibi farklı para birimleri arasında işlem yapılabilmektedir. Üsküdar’ın çok merkezi bir noktasında bulunan işletmemize hızlı bir şekilde ulaşabilir ve yabancı para birimlerini Türk Lirası’na çevirebilirsiniz veya Türk Lirası ile yabancı para birimlerini satın alabilirsiniz.

Ülkemizde sürekli bir şekilde değişkenlik gösteren Dolar kuru ve Euro kuru gibi değişkenlerde güncel fiyatları baz alarak en doğru fiyatlardan çevrim işlemi yapan büromuz, karlı bir noktada işlemlerinizin tamamlanmasını sağlamaktadır. Net olarak döviz kuru hakkında son bilgileri alabilmek ve çeviri işlemleri öncesinde yüksek miktarlarda işlemi gerçekleştirmek için telefon hattımız üzerinden bize ulaşabilir ve rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. En güvenilir şekilde ve sıkıntısız olarak çevrim işlemlerinizi sağlamak için Üsküdar döviz büroları arasında firmamızı öncelikle tercihlerinizden biri olarak görebilir ve yatırımlarınızı değerli bir şekilde dönüşüm sağlayarak karlı bir konuma getirebilirsiniz.

Uğur Döviz İşlemleri İçin Hizmet Türlerimiz

Büromuz, köklü bir şekilde yıllardan bu yana tercih edilen Uğur döviz alım satım işletmelerinden biri olarak birçok farklı para birimi için işlem gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Sürekli bir şekilde sahip olduğumuz para rezervi ile birlikte öncelikli olarak Türk Lirası üzerinden satın almak istediğiniz bir çok farklı döviz türü için işlem gerçekleştirilebilir. Sahip olduğunuz Türk Lirası birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmek için döviz kurunu sürekli bir şekilde takip ederek Amerikan Doları veya Euro gibi yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Büromuzda resmi olarak kayıtlı bir şekilde ve makbuz karşılığında, tamamen güvenilir olarak döviz alım satım işlemlerini sağlayabilir ve bu sayede yatırımlarınızı güvence altında tutabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde kontrollü ve bilinçli bir şekilde hizmet veriyoruz.

Yine son yıllarda sürekli bir şekilde Türkiye’de ekonomimizin gündem konularından birini oluşturan Amerikan Doları sürekli olarak iniş ve çıkış periyodu içerisinde bulunurken, Türk Lirası üzerinden yatırım gerçekleştirmek için kimi zaman en karlı işlemlerden birini oluştururken kimi zaman ise sahip olduğunuz Amerikan Doları yatırımınızı Türk Lirası’na çevirmek karlı bir sonuç sağlayabilir. Bu noktada Türk Lirası ile Amerikan Doları arasında alım satım işlemlerini gerçekleştirmeniz için Uğur döviz işlemleri sağlayabileceğiniz en nitelikli ve en güvenilir büro olarak ilk tercihinizi firmamız oluşturabilir. Firmamızda çalışan personellerimiz yatırımlarınızdaki değerlenme veya değer kaybı gibi durumlarda size yardımcı olurken, işlemlerinizin en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

Klasik olarak ülkemizde çoğu kişi tarafından döviz yatırımı gerçekleştirilirken Amerikan Doları ve Euro birimleri tercih edilse de sürekli bir şekilde takip gerçekleştirdiğinizde İngiliz Sterlini, Suudi Arabistan Riyali ve İsviçre Frangı gibi değerli para birimlerinin de değerli sonuçlar oluşturabileceği görülmüştür. Bu nedenle yatırımlarınızı farklı bir noktada değerlendirmek ve Uğur döviz alım satım işlemlerinde farklı deneyimler elde edebilmek istiyorsanız, sayılan bu farklı para birimlerinden birini tercih ederek küçük miktarlarla dahi olsa deneme yatırımları sağlayabilirsiniz. Özellikle bu para birimleri Dolar ve Euro gibi çok yüksek derecede oynama göstermese de sabit ve daha stabil bir yatırım gerçekleştirmek için bu para birimlerini kullanabilirsiniz.

Kapalı Çarşı Döviz Fiyatları Buradan Takip Edilebilir

Türkiye’de döviz fiyatlarının sürekli bir şekilde takip edilebilmesi için Kapalı Çarşı çok önemli bir piyasa oluştururken, bu piyasa içerisindeki değişimler özellikle İstanbul’da ticaret hayatında döviz kullanımı gerçekleştiren işletmeler için çok önemli noktada bulunmaktadır. Döviz alım satım işlemleri sadece yatırım amaçlı değil kimi zaman ticari amaçlı olarak kimi zaman yurt içi ve yurt dışında kullanım amaçlı olarak da gerçekleştirilebilir. Bilhassa büyük çaplı alım satım işlemleri gerçekleştirirken, kapalı çarşı döviz fiyatları özellikle Üsküdar piyasasında da çok önemli bir kur değeri ifade etmektedir. Büromuz, resmi olarak açıklanan döviz fiyatları ile birlikte Kapalı Çarşı’da görülen döviz fiyatlarını karşılaştırmalı bir şekilde elde tutarak, döviz fiyatlarındaki oynamaları ve değişimleri takip etmeyi sürdürmektedir.

Kapalı Çarşı, İstanbul’da ayaklı borsa adı verilebilecek düzeyde önemli bir bölge oluştururken, bu bölgede döviz fiyatları sürekli bir şekilde değişim gösterir ve bu değişimler özellikle İstanbul ticaret piyasası ve alış satış fiyatlarını önemli derecede etkiler. Bu nedenle güncel bir şekilde kapalı çarşı döviz fiyatları üzerindeki oynamaları takip eden ve bu konuda gerçekleşen değişimlere bağlı olarak yatırımlarını değiştiren ve haklarını saklı tutan yatırımcılar, özellikle firmamız üzerinde de aynı şekilde takip işlemleri gerçekleştirebilir. Güncel bir şekilde alış ve satış fiyatları ve yüzdelik fark oranlarını ve kur değişimlerini sayfamızda takip edebilir.

Döviz fiyatlarının sürekli bir şekilde değişim göstermesi; piyasada yaşanan dalgalanmalar, siyasi olaylar, ülkelerarası değişimler, yaşanan ekonomik yaptırımlar ve ülkeyi etkileyebilecek olaylar nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Döviz kurlarını etkileyen bu olayların ortaya çıkmasından sonra öncelikli olarak da Kapalı Çarşı gibi ortamlarda piyasanın bu yansımaları direkt bir şekilde görülebilir. Öyle ki Türkiye’de para borsasını ve döviz alım satım işlemlerini sürekli bir şekilde takip eden ve bu ayrıntılara göre yatırım gerçekleştiren insanlar Kapalı Çarşı piyasasını takip ederek yatırım işlemleri sağlamaktadır. Ülkemiz hem yerli yatırımcının hem de yabancı yatırımcının ilgi gösterdiği bir noktada bulunurken, tüm yatırımcılar kapalı çarşı döviz fiyatları sayesinde daha nitelikli bir şekilde karar verebilir ve özellikle döviz alım satım işlemleri ile yatırımlarını sürekli olarak değerlendiren kişiler, bu değerleri sayfamız sayesinde takip edebilir.

Ülkemizde döviz kurunu çok önemli derecede etkileyen ve altın piyasasında da çok önemli değişimler sağlayan Kapalı Çarşı, her gün son dakika gelişmeleri ile birlikte fiyatların iniş çıkış gösterdiği bir ortam oluşturmaktadır. Bu önemli piyasa ortamında kapalı çarşı döviz fiyatları ülkenin döviz fiyatlarını belirleyen önemli unsurlardan birisi olurken, hem yerli yatırımcılar hem yabancı yatırımcılar her gün bu piyasada işlem gerçekleştirmektedir. Bazen Kapalı Çarşı’da kur fiyatı çok oynak bir noktada bulunduğundan dolayı döviz büroları işlem yapmayı bırakırken, büromuzda tüm oranlara rağmen müşterilerimiz her zaman alım satım işlemleri gerçekleştirebilir ve güvenli bir sonuç elde edebilirler.